Japoński CosmoLifting - Refleksologia estetyczna


Japoński CosmoLifting to połączenie refleksologii i akupresury z japońską techniką masażu oraz drenażem limfatycznym. Zabieg wykonuje się na twarzy z użyciem ekologicznych i naturalnych produktów: olejku z dzikich róż argentyńskich, białej glinki, dysków i kul solnych. CosmoLifting jest naturalną i nieinwazyjną metodą odmładzania twarzy. To prawdziwy eliksir młodości o długotrwałych efektach estetycznych. Polecana kobietom i mężczyznom w każdym wieku. Niweluje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych oraz opóźnia efekty starzenia skóry dojrzałej. Terapia ta jest alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.


Japoń­ski Cosmo­Li­fting daje natych­mia­stowe zauważalne efekty w postaci likwi­da­cji obrzę­ków, poprawy owalu twa­rzy oraz wyrów­na­nia kolo­rytu skóry. Zabieg toni­zuje i ujędr­nia skórę, spłyca zmarszczki, pobu­dza głęb­sze war­stwy naskórka do rege­ne­ra­cji, pomaga eli­mi­no­wać prze­bar­wie­nia i trą­dzik, a także działa roz­świe­tla­jąco i odświe­ża­jąco na cerę. Oprócz korzyści kosmetycznych japoński Cosmo­Li­fting głęboko relaksuje, poprawia samopoczucie, sprzyja pro­ce­som samo­re­gu­la­cji orga­ni­zmu.

Wskazania: zmarszczki, wiotkość skóry, przebarwienia, zastoje limfy, opuchlizny, opadające kąciki ust i powiek, bruzdy nosowo-wargowe, ogólne zmęczenie skóry twarzy.

Zabieg trwa około 60 minut.

Dla uzyskania maksymalnego efektu zaleca się serię zabiegów (6–12 zabiegów) 1 raz w tygodniu. Ilość zabiegów w serii ustala się w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

W przypadku serii zabiegów (6–12) i płatności z góry udzielane są rabaty.

CosmoLifting – Ekskluzywny zabieg ze złotem

Japoński CosmoLifting twarzy z użyciem w 100% czystego, 24-karatowego złota to naturalny, liftingująco- odmładzający i relaksujący zabieg. Złoto jest metalem bardzo dobrze wchłanianym przez skórę co pozwala wykorzystać jego dobroczynny wpływ na cerę. Japoński masaż z wykorzystaniem złota stymuluje produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, wzmacnia jej elastyczność i przyspiesza odnowę komórek. Dlatego zabieg ze złotem jest polecany w celu usunięcia drobnych zmarszczek, a także jako skuteczna terapia zapobiegająca starzeniu się skóry. Po zabiegu skóra jest gładka, napięta i pełna blasku. Już w starożytności wykorzystywano złoto do leczenia problemów skórnych. By zachować młodość, Kleopatra spała w złotej masce. 

Ekskluzywny zabieg ze złotem trwa 90 minut.